Запрошуємо на навчання

Шановні випускники!

 Якщо Ви завершили навчання в нашому училищі чи іншому навчальному закладі за професіями кухар або продавець продовольчих товарів з присвоєння ІV кваліфікаційного розряду, а можливо Ви працюючий робітник чи особа с числа незайнятого населення, що мають належний рівень кваліфікації з відповідної професії, повну загальну середню освіту – для Вас у нас цікава пропозиція: Ви маєте нагоду продовжити у нас навчання на третьому ступені з терміном навчання 5 місяців і отримати диплом (свідоцтво) висококваліфікованого робітника (кухара V розряду, продавця продовольчих товарів V розряду).

Особам, які виявили бажання навчатися на третьому ступені неохідно:
1.Подати документи до Приймальної комісії (з 15 листопада по 27 грудня):
“заява на ім’я директора встановленої форми;
“диплом кваліфікованого робітника (оригінал)
“медична довідка форма 086-О (оригінал).
“6 фотокарток розміром 3×4 см.
“довідка з місця проживання про склад сім’ї.
“довідка про ідентифікаційний код.
“особи, які мають право на пільги, відповідно до чинного законодавства України та правил прийому до училища пред’являють відповідний документ в оригіналі.
“особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ направлення відповідної установи.
“паспорт, документ про відношення до військової служби вступник пред’являє особисто.
До документів додаються: досьє за роки попереднього навчання за професією (власні вироби, фото або відео матеріали тощо), копії відзнак або отриманих нагород на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

2.Пройти конкурсний відбір за критеріями, в основу яких покладаються: здібність, старанність учня, прагнення до продуктивної праці, високий рівень досягнень на другому ступені професійно-технічної освіти з урахуванням виконання правил внутрішнього розпорядку.
На основі конкурсного відбору кращі з претендентів щодо оволодіння професією зараховуються на навчання.

Для бажаючих детально ознайомитися з підготовкою висококваліфікованих робітників пропонуємо Вашій увазі Положення про порядок відбору учнів на третю ступінь професійно-технічної освіти