17 жовтня

17 жовтня в місті Ужгород відбувся чемпіонат Закарпатської області з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат, а також першість серед ЗПТО, ВНЗ l-ll та lll-lV рівня акредитації. Учні нашого навчального закладу буди представленні кращими в цьому виді, а саме : (дівчата-1000 метрів) Продан Дар’я(кухар-кондитер1), Синько Вероніка(кухар-кондитер3-ІІ курс) (юнаки-2000 метрів) Постемський Олександр (офіціант-бармен), Геймур Максим (офіціант-бармен). Змагання проходили досить не погано для нашого навчального закладу, дівчатка пробігли дистанцію досить в хорошому темпі і посіли високі місця в своєму забігу. Юнаки розпочали теж в хорошому темпі і тримали високі позиції, але на дистанції сталася прикра ситуація де учень Геймур Максим дістав травму і з розривом зв’язом змушений був зійти з дистанції. Ця прикра ситуація не дала нам змогу поборотися за високі призові місця. Хотілось привітати з бронзовою нагородою Продан Дар’ю в особистому заліку, яка показала хороший рівень підготовки. У підсумку кращі отримали заслужені грамоти, медалі та кубки.