28 вересня

28 вересня. Проведено тренінг «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях»

 

За ініціативи першої леді Олени Зеленської триває всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», яка покликана створити систему сервісів і послуг, які зможуть підтримати українців у складні часи повномасштабної війни. Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан

Закарпатським обласним центром зайнятості для учнів училища проведено тренінг з розвитку навичок “Soft skills” на тему «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях».

Учасників ознайомили з базовим курсом самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях та Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?».

В ході заходу учні ознайомилися з інформацією, що таке стрес та отримали навички опанування стресу, тривоги та гніву. Також навчалися технік релаксації і зниження тривоги.

Учасники заходу отримали листівки з контактами організаторів, корисними посиланнями, порадами, техніками та методиками, які зможуть використовувати під час стресових ситуацій.

Детально про програму тут