Сторінка керівника

 Знайомтесь, директор Ужгородського вищого професійного училища

торгівлі та технологій харчуванняКощак Віктор Йосипович 

Закінчив Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І.Франка (1977). 1977- 1983 – вчитель, директор ЗОШ. 1983-2000 інспектор, заступник начальника, перший заступник, начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації. Із 2000 року по теперішній час директор ПТУ № 20 м. Ужгорода, Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування.
Відмінник освіти УРСР (1989), лауреат обласної педагогічної премії ім. Августина Волошина (2010 р.). Нагороджений відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства освіти і науки України.

 Шановні абітурієнти, учні, батьки, роботодавці.

Щиро вітаємо Вас на нашому сайті і запрошую до співпраці, обміну думками щодо удосконалення підготовки робітничих кадрів в цілому і в нашому навчальному закладі зокрема. Дуже сподіваюся, що сторінки нашого сайту будуть корисними як для тих, хто в пошуку вибору майбутньої професії, так і для тих, хто вже її обрав. Хотілося б, щоб корисною наша інформація була і для батьків абітурієнтів та учнів, і для роботодавців. Впевнений, що тільки спільними зусиллями ми можемо досягти успіхів.  Особливо хочу звернутися до наших випускників. Мені дуже приємно, що Ви працюєте майже в кожному закладі громадського харчування і торгівлі міста та великої їх кількості в області. Ви – візитна картка нашого закладу. Пам’ятайте про це. Але Ви і зараз можете допомогти нам у становленні майбутніх кухарів, кондитерів, офіціантів, барменів, продавців. Запрошуємо Вас в училище для проведення майстер-класів для учнів, обміну досвідом роботи і т.д. Ми відкриті для діалогу. Маємо непогану базу, хороших спеціалістів, чудових учнів. Знаходимося у постійному пошуку оптимальних спільних дій. Ми щасливі, коли Ви обираєте професії, які ми пропонуємо, навчаєтесь у нас, враховуєте наші настанови і поради, вносите свої пропозиції щодо удосконалення нашої роботи. І нехай у цьому всім щастить.

Звіт директора за 2021-2022 нр.

Звіт(Презентація)