Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2020-2021 н.р.
  • Реєстрація

Повідомляємо, що продовжується набір на навчання,за спеціальністю офіціант, бармен на базі повної загальної середньої освіти,до 01 ЖОВТНЯ!

23-24 серпня представники керівництва та адміністрації училища прийняли участь в урочистостях з нагоди підняття Державного Прапора на пл. Б. Хмельницького, покладанні квітів до пам’ятника Т. Шевченка та у урочистій ході з 100-метровим прапором.

22 серпня колектив училища разом з учнями другого курсу долучився до «Волонтер-фесту «Серце до серця»: в рамках цьогорічної акції «Здорові немовлята» проводиться збір коштів для закупівлі неонатального обладнання у дитячі лікарні.

20-го серпня 2021 року представники учнівського самоврядування училища прийняли участь у телемості дружби «Ми – діти твої, Україно!», організований НМЦ ПТО у Луганській та Київській областях з нагоди 30-і річниці Незалежності України. Метою телемосту дружби стало розширення знань про історичне минуле нашої держави, виховання почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю. Учасниками вище зазначеного заходу стали більше 150 осіб освітянської спільноти зі всієї України.

В училищі працює приймальна комісія. Прийом документів здійснюється: понеділок-п'ятниця, з 8:00-16:00.

01 липня. Державною кваліфікаційною атестацією завершилося навчання групи слухачів з перепідготовки дорослого населення за професією кухар, організоване на базі Навчально-практичного центру сучасних технологій харчування та ресторанного сервісу нашого училища. Теоретичне навчання здійснювалося за очно-дистанційною формою, а виробниче навчання та виробнича практика проходили на підприємствах харчування області.

30 червня. Свято вручення дипломів – це надзвичайно урочисте свято, яке відбулося сьогодні в нашому навчальному закладі. Дипломи кваліфікованого робітника отримали 117 випускників, які навчалися за професіями кухар, кондитер; офіціант, бармен; продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів. Разом з документами про професійно-технічну освіту випускники отримали направлення на перше робоче місце.

25 червня. Здобувачі освіти групи кухар, кондитер №3, ІІІ-го курсу, за ініціативи майстра виробничого навчання Марини Шталовські та голови учнівського самоврядування Гавдан Злати започаткували благодійний флеш-моб на підтримку Сипавки Єгора Андрійовича – хлопчика 12 років, у якого діагностували саркому Юінга. Маленький ужгородець залишився без батька, який у 2017 році загинув у зоні проведення ООС. Мама – прикордонник.

З 22 червня в навчальному закладі розпочалася державна кваліфікаційна атестація виконанням кваліфікаційних пробних робіт.

24 червня 2021 року. Відбувся звіт директора училища Кощака Віктора Йосиповича за 2020-2021 навчальний рік.

23 червня в Центрі професійної кар’єри, який функціонує на базі нашого навчального закладу, відбулася чергова зустріч, яку організувала і провела практичний психолог училища Свистак Л.М. з випускниками групи кухар, кондитер № 2.

22 червня 2021 року. У рамках роботи Центру професійної кар'єри юрисконсульт училища Маркович Т.Ю. провела зустрічі із здобувачами освіти випускних груп, щодо важливості і переваг офіційного працевлаштування. 

18 червня 2021 року. Триває виробнича практика слухачів училища, які навчаються за програмою перепідготовки зайнятого населення з професії кухар.

15 червня. Відкриття Центру професійної кар’єри.

З 15 червня в рамках поетапної атестації розпочалися пробні кваліфікаційні роботи в групах І-х курсів з професій кухар 3 розряду, офіціант 4 розряду, продавець непродовольчих товарів 3 розряду Згідно кваліфікаційної характеристики кухаря 3 розряду, учні груп кухар, кондитер № 3 І курсу (майстер Яценко Н.П.) та  кухар, кондитер № 4 І курсу (майстер Іванік О.М.) готували страви з овочів, круп, борошна, яєць та макаронних виробів.

09 червня 2021 року.  На базі Навчально-практичного центру сучасних технологій харчування та ресторанного сервісу нашого закладу організовано стажування педагогічних працівників з професії кухар із трьох ЗП(ПТ)О області: ДНЗ «Мукачівський центр ПТО», Міжгірський професійний ліцей, Берегівський професійний ліцей сфери послуг. Дистанційний етап тривав з 01 по 08 червня 2021 року. За цей час слухачі самостійно вивчили сучасні технології харчування, користуючись електронною базою навчальних матеріалів за програмою стажування, розробленою  педагогами училища та розміщеною на GOOGLE-диску.

Фотогалерея професії продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів

Фотогалерея професії офіціант, бармен

Хто Online

Зараз 38 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Капушанська, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 647178; +380974405527

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122)64-71-88 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua