Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2018-2019 н.р.
  • Реєстрація

06 серпня. Продовжується робота по зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу.

27 червня  в актовій залі училища відбулося свято вручення дипломів кваліфікованого робітника 93 випускникам, які навчалися за професіями кухар, кондитер, офіціант, бармен.

24-25 06.2019р. відбувся захист письмових (творчих) екзаменаційних робіт в групах кухар, кондитер ІІ курсу.

21 червня. В актовій залі училища відбувся звіт директора Кощака В.Й. про діяльність навчального закладу за 2018-2019 навчальний рік.

21 червня. У навчальному комплексі «Ресторан. Бар. Кафе» відбулися кваліфікаційні пробні роботи з професії офіціант п’ятого розряду.

20 червня.В училищі розпочалася державна кваліфікаційна атестація.

20 травня відбулося засідання методичної комісії викладачів і майстрів виробничого навчання.

17 травня. Щорічно, починаючи з 1977 року, у всьому світі 18 травня відзначають Міжнародний день музеїв. Напередодні цього дня учні нашого навчального закладу відвідали Закарпатський  музей народної архітектури та побуту, який розташований  на південному схилі Замкової гори, під стінами величного Ужгородського замку. Музей діє від 1970 року і представляє спадщину традиційної народної архітектури Закарпаття XVII – першої половини ХХ ст.

9 травня представники учнівського профкому та самоврядування нашого навчального закладу взяли участь у загальноміських урочистостях: покладання квітів біля пам’ятників «Україна – визволителям» та «Добровольцям Закарпаття – учасникам Другої світової війни».

У травневі дні ми відзначатимемо 74  річницю Великої Перемоги, згадуючи всіх, чиє життя забрала війна. Низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Привітання з Великоднем!

24 квітня. Напередодні світлого свята Христового Воскресіння учнівський профспілковий комітет нашого навчального закладу привітав учнів І курсу гарними дарунками з прийдешнім Великоднем.

23 квітня 2019 року в Ужгородському міському центрі зайнятості відбувся весняний Ярмарок професій та вакансій.

18 квітня навчальний заклад взяв участь у П’ятому фестивалі-конкурсі «Воскресни, писанко» і представив найкращі роботи з виготовлення писанок, прикрашених традиційними символами у техніках: «дряпанка», «мальованка», «зернівка», «квілінг», з глини, прикрашені бісером, нитками, стрічками, воском.

12 квітня на базі навчального закладу відбулося засідання робочої групи з розробки освітніх програм за стандартами з професій продавець продовольчих та продавець непродовольчих товарів.

Хто Online

Зараз 18 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Капушанська, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 647178; +380974405527

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122)64-71-88 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua