Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2014-2015 н.р.
  • Реєстрація

22 червня в рамках державної кваліфікаційної атестації розпочалися кваліфікаційні пробні роботи у випускних групах з професії кухар п’ятого розряду та кондитер четвертого розряду. Роботи учні виконували у сучасно обладнаних лабораторіях, де створені умови, абсолютно наближені до реального технологічного процесу підприємств галузі.
Завдання висококваліфікованого п’ятого розряду з професії кухар передбачали приготування страв із застосуванням різних способів кулінарної обробки: перших, других страв складного приготування з варених, смажених, тушкованих, січених м'яса, риби, птиці, а також усіх видів гарячих та холодних соусів, гарнірів, солодких страв та десертів. Особлива увага приділялася і оформленню та відпуску страв. Ця технологічна операція потребує певних знань та навичок.
Завдання четвертого розряду з професії кондитер передбачали виготовлення різноманітних кексів, рулетів, печива з різного тіста, а також складних видів тістечок та тортів. Оздоблювали вироби шоколадом, кремом, глазур’ю.
В роботі учні не порушували вимоги виробничої санітарії та особистої гігієни, раціонально та ефективно організовували працю на робочому місці, дотримувалися рецептури та технології виготовлення страв, кулінарних та кондитерських виробів.

 

Коментарії

Хто Online

Зараз 164 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua