Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2014-2015 н.р.
  • Реєстрація

01 червня. Майстри виробничого навчання кулінарного профілю нашого училища брали участь у першому з’їзді-форумі закарпатської кухні. Модератором заходу являється професор кафедри туризму УжНУ Федір Шандор, а ініціаторами виступили відомі ресторатори та підприємці Закарпаття.Місце для проведення з’їзду надала ресторація «Кілікія». В програмі заходу відбулася прес-конференція, піднімалося питання реєстрації бренду закарпатської кухні, екологічно чистих продуктів Закарпаття. Майстри училища долучилися до проведених майстер-класів: від ресторану «Деца у нотаря» - «Приготування баноша-фондю з солодкими соусами»; від ресторану «Кілікія» - «Порося, смажене на вертелі» та «Женгялов хау», який провів випускник нашого навчального закладу Шпінь Михайло.
За результатами з’їзду учасники прийняли меморандум: відновлення та популяризація закарпатської кухні, створення Кулінарної ради в Закарпатському регіоні. На завершення заходу всі учасники з’їзду-форуму посадили сакуру – «дерево дружби» як символ започаткування важливої справи для розвитку закарпатської кухні.
Участь у майстер-класі дала відмінну можливість вникнути в процес приготування страв, оцінити їх смакові характеристики, отримати нові ідеї та рецепти для урізноманітнення меню, а також переконатися у легкості приготування страв з використанням відкритого вогню та фондюшниці.
Всі педагогічні працівники, які долучилися до майстер-класів, крім знань і позитивних емоцій, отримали і сертифікат учасника заходу.

Коментарії

Хто Online

Зараз 150 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua