Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2014-2015 н.р.
  • Реєстрація

25 травня відбулися збори трудового колективу нашого навчального закладу, на яких порядком денним був передбачений звіт директора училища про роботу за 2010 – 2015 роки та перспективний План розвитку навчально-матеріальної бази училища на наступні п’ять років.
Кощак В.Й. детально розповів про здобутки училища з модернізації матеріально-технічної бази, з покращення якості освіти, співпраці з роботодавцями, міжнародної співпраці, підвищення рівня педагогічної майстерності майстрів в/н та викладачів тощо.
На зборах був присутній директор Департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Мотильчак М.А., який, заслухавши звіт, високо оцінив роботу директора Кощака В.Й. та всього колективу в цілому.
Виступаючі на зборах висловили свою думку щодо професійності директора училища в організації діяльності закладу, його компетентності, ініціативності, наголосили на хороших менеджерських якостях керівника, подякували за тактовність, толерантність, справедливість по відношенні до підлеглих. За результатами таємного голосування колектив одноголосно визнав роботу Кощака В.Й. задовільною.

Звіт та презентацію Ви можете переглянути на сторінці керівника

Коментарії

Хто Online

Зараз 142 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua