Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2014-2015 н.р.
  • Реєстрація

23 березня відповідно до плану роботи відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня, на якому розглядалися узагальнені матеріали діяльності за міжатестаційний період 14 педагогічних працівників, що атестуються в 2015 році. За результатами вивчення педагогічного досвіду викладачів та майстрів виробничого навчання атестаційна комісія прийняла рішення про відповідність займаним посадам педагогічних працівників, які претендують на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії» (3 викладачі), «спеціаліст І категорії» (1 викладач), підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» (3 викладачі), встановлення тарифних розрядів (7 майстрів в/н).
Порушено клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про присвоєння педагогічних звань «викладач-методист» (1 викладач), «майстер в/н першої категорії» (1 майстер в/н) та про відповідність раніше присвоєним педагогічним званням «старший викладач» (1 викладач), «майстер в/н другої категорії» (3 майстри в/н), підтвердження відповідних кваліфікаційних категорій «спеціаліст вищої категорії».

Коментарії

Хто Online

Зараз 30 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua