Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2014-2015 н.р.
  • Реєстрація

12-14 березня наше училище разом із 750 навчальними закладами та науковими установами з 12 країн взяли участь у Шостій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015», яка організована Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України та компанією «Виставковий Світ».
У рамках заходу були проведені семінари, майстер-класи, конференції, круглі столи, презентації, конкурси, а також різні патріотичні музичні заходи, театралізовані дійства інше. Кожен учасник виставки мав нагоду презентувати громадськості, фахівцям свій внесок у реформуванні освітньої галузі, представити інноваційні технології навчання, вагомі творчі досягнення. Обмін досвідом між педагогами та науковцями дозволить використовувати кращі надбання на практиці, а спільний творчий пошук приведе до важливих позитивних змін у вітчизняній освіті.
Конкурсна робота нашого навчального закладу з тематичної номінації «Діяльність професійно-технічного навчального закладу з підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників» відзначена дипломом та бронзовою медаллю. Також нагороджене дипломом виставки за творчу працю з підвищення якості національної освіти.
Ми переконані, що проведення таких представницьких міжнародних форумів за участю провідних вітчизняних та закордонних навчальних закладів сприятимуть активному оновленню освітнього процесу, модернізації сучасної освіти та підвищенню її якості.

Коментарії

Хто Online

Зараз 48 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua