Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини
  • Реєстрація

25 травня в навчальному закладі підходить до завершення теоретичне та виробниче навчання.

Волонтери серед нас

Продовжуємо знайомити вас з учнями закладу, які активно долучилися до волонтерської роботи.

19.05.2022. З нагоди відзначення Дня вишиванки в нашому навчальному закладі був провдений флешмоб «Вишиванку одягаю – Україну прославляю!». Актину участь у заході взяли учні та педагоги училища. Святкового настрою додавала весела палітра кольорів різноманітних вишиванок.

19 травня 2022 р. Відбулося засідання методичної секції старших майстрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на якому були присутні і заступники директорів із навчально-виробничої роботи. Захід проходив онлайн у режимі вебінару.

«Щодня готуємо гарячі страви для переселенців та волонтерів»

16 травня на сьогодні освітній процес в училищі проходить дистанційно. З метою забезпечення виконання освітніх програм розроблено заходи для належної організації проведення навчальних занять із використанням технологій дистанційного навчання.

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант онлайн-версії національного мультипредметного тесту для Вступу-2022.

22 квітня. Напередодні Великодня педагоги нашого училища підтримали ініціативу обласної і міської влади, волонтерського руху щодо приготування пасок для бійців 128-ї ОГШБр та інших захисників на півночі та сході України. 

20 квітня. Волонтери серед нас.

РОЗПОЧАТА РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

29 березня в навчальному закладі відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Голова атестаційної комісії Віктор КОЩАК проінформував, що на основі результатів вивчення педагогічної діяльності упродовж міжатестаційного періоду членами атестаційної комісії прийнято рішення про атестацію 4 педагогів.

Навчально-методичний центр ПТО у Закарпатській області підготував та розмістив на своєму сайті та сторінці фейсбук «Професійна Освіта Закарпаття» інформацію про відновлення освітнього процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області та реєстрацію на навчання здобувачів освіти з числа внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території нашого регіону.

23 березня відбувся творчий звіт педагогічних працівників, які атестуються у 2021 -2022 н.р.

21 березня відбулось засідання методичної комісії кулінарного профілю.  На порядку денному роботи методичної комісії розглядалося питання про професійну майстерність майстра виробничого навчання та його роль у підготовці кваліфікованих робітників.

До відома учасників освітнього процесу продовжено канікули з 14.03.2022 року до 20.03.2022 року.

Хто Online

Зараз 150 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua