Caption align here

Blog Full Left Sidebar With Frame

Державною кваліфікаційною атестацією завершилося навчання слухачів за програмою професійно-теоретичного навчання, з професії офіціант третього розряду. У рамках проведення ДКА слухачі на базі навчальної майстерні виконали кваліфікаційну пробну роботу, яка передбачала завдання згідно з кваліфікаційними вимогами до офіціанта ІІІ розряду та іспит з предметів професійно-теоретичної підготовки. Після закінчення навчання слухачі отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації.
Читати більше
Виробнича практика 2 курс продавці.
Читати більше
29 січня – особлива дата для українського народу. Саме у цей день 1918-го року біля станції Крути відбувся героїчний бій, що став одним із символів боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. Кілька сотень юних патріотів, серед яких були курсанти Київської військової школи імені Богдана Хмельницького, студенти Українського народного університету, Університету Святого Володимира та учні старших класів Української Кирило-Мефодіївської гімназії, спільно з добровольцями «Вільного козацтва» вступили у нерівний бій...
Читати більше
Продавці першого курсу, у магазині Вопак на практиці. Учениця Микулич Кароліна ( на фото).
Читати більше
25 січня продовжується державна кваліфікаційна атестація в групі кухарів, кондитерів №4 ІІ курсу (майстер в/н Мулеса М.М.) .) на присвоєння кваліфікації кондитера 4 розряду. Відповідно до складених завдань учні виконували кваліфікаційні пробні роботи  з приготування борошняних кондитерських виробів та складали іспит з професійно-теоретичної підготовки.
Читати більше
1 2 3 170