06 жовтня

06 жовтня 2023 року в м. Мукачево відбувся традиційний XXХІ турнір з міні-футболу на Кубок ім. М. Данканича. За право володіти почесним трофеєм змагалися 8 команд професійно-технічних навчальних закладів області, ліцеїв та технікумів м. Мукачево. Обласний центр представляла лише команда Ужгородського ВПУ ТТХ.

Турнір проходив в гострій, напруженій боротьбі. Всі команди показали хороший рівень фізичної і технічної підготовки, безкомпромісний та зрілий футбол. Інтрига в групових іграх, які проходили за коловою системою, тривала практично до останньої гри.

Виборовши право виступати в фінальній частині турніру, команда нашого навчального закладу в півфіналі зустрілася зі збірною командою Свалявського професійного будівельного ліцею, яка за рівнем гри претендувала на перемогу у турнірі. Однак, гравці нашої команди продемонстрували динамічний футбол, зіграли тактично грамотно. Гра завершилась з рахунком 0-0 і в післяматчевих пенальті учні нашого закладу перемогли 3-2. Глядацькі симпатії були на боці нашої команди.

 Фінальна гра за право володіти почесним трофеєм привернула увагу практично всіх вболівальників турніру. Збірна команда нашого училища зустрічалася зі збірною командою Міжгірського професійного ліцею , де поступившись з рахунком 0-1 посіла 2 місце.

Вітаємо учасників та переможців змагань! Дякуємо командам за гарну гру, насичену позитивними емоціями та яскравою спортивною боротьбою. Розвиваймо спорт  разом!