24 січня

Сьогодні у ході візиту до нашого закладу голови Закарпатської облради Володимира Чубірка та його заступниці Андріани Сушко директор училища Віктор Кощак, розповів що тут навчається понад 300 юних закарпатців, готують майбутніх професійних кухарів,офіціантів, барменів, продавців та кондитерів. На час візиту учні готували вишукані тістечка і, за результатами роботи, здавали відповідний іспит.

Голова обласної ради оглянув приміщення закладу: навчальні класи, вчительські кабінети, кондитерський міні-цех, навчальний ресторан, спортивну залу, тощо.

Під час спілкування наші учні та керівництво училища попросили допомоги у врегулюванні графіків подачі електроенергії, оскільки перебої зі світлом унеможливлюють нормальний навчальний процес, що полягає у приготуванні їжі. Також ішлося про пошук можливості заміни підлоги у спортивній залі ВПУ.

Директор повідомив, що наш заклад заробив за минулий рік понад 900 тис грн за угодами, що укладені з 24 підприємствами області про проходження практики та стажування.

Відтак голова облради попросив керівника ВПУ підготувати детальний звіт із балансом витрат та прибутків за попередній рік та скласти список потреб для повноцінного функціонування училища.

До слова, Ужгородське ВПУ торгівлі та технологій харчування було обрано одним із шести пілотних навчальних закладів України, які були відібрані для участі в проекті «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні». Пріоритетним напрямком визначено професію «кухар».