16 травня

16 травня на сьогодні освітній процес в училищі проходить дистанційно. З метою забезпечення виконання освітніх програм розроблено заходи для належної організації проведення навчальних занять із використанням технологій дистанційного навчання.

16 травня на сьогодні освітній процес в училищі проходить дистанційно. З метою забезпечення виконання освітніх програм розроблено заходи для належної організації проведення навчальних занять із використанням технологій дистанційного навчання.Для кожної групи створені класи (Google Classroom) і надано доступ та посилання до навчальних матеріалів, розміщених викладачами та майстрами виробничого навчання, електронних освітніх ресурсів з професійної підготовки, опорних конспектів, інструкційних та технологічних карток, презентацій, методичних розробок уроків, фото та відео матеріалів, тестів для самоконтролю, тестів та завдань для виконання із зазначенням електронної скриньки педагога тощо. Методичні матеріали систематизовані відповідно до професії (розряду) та навчального предмета (Google Classroom).

Для забезпечення здобувачів освіти необхідним навчальним матеріалом та безпосереднього спілкування за місцем їхнього перебування використовувались сучасні телекомунікації та форми:

  • електронна пошта – для надання інформації педагогом та ефективного зворотного зв’язку з учнем;
  • сервіси Zoom, Google Meet для організації та проведення відеоконференцій з комп’ютера, планшета, телефону (учасники освітнього процесу підключаються до групових та індивідуальних заходів);
  • online спілкування за допомогою Viber, Skype, Facebook Messenger інше.

Лабораторно-практичні заняття та виробниче навчання учні відпрацьовують в домашніх умовах, дотримуючись всіх вимог виконання на основі розміщених викладачами та майстрами виробничого навчання інструкційних та технологічних карток.

{gallery}2022-05-16{/gallery}