11 жовтня

11 жовтня з метою виявлення рівня теоретично – практичної підготовки учнів за професією продавець продовольчих товарів в групі другокурсників (майстри в/н Гриценко Е.Е. і Риба В.В.) було проведено конкурс професійної майстерності «Ми найкращі продавці».

11 жовтня з метою виявлення рівня теоретично – практичної підготовки учнів за професією продавець продовольчих товарів в групі другокурсників (майстри в/н Гриценко Е.Е. і Риба В.В.) було проведено конкурс професійної майстерності «Ми найкращі продавці». За умовою конкурсу групу було поділено на три команди, які виконували теоретичні  (І тур) і практичні ( ІІ тур) завдання. В першому турі на учнів чекала розминка «Прибери зайве» та конкурс «Квадрат знань». В ІІ турі – учасники конкурсу виконували практичні завдання «Презентація магазину», «Впізнай товар», вирішували кросворд , складали діалоги «продавець – покупець» та проводили розрахунок з покупцем на РРО. Після підведення підсумків членами журі виявлено переможців:

 

І місце – команда №3

ІІ місце – команда №1

ІІІ місце – команда №2

 

Старший майстер Прокопишина М.М. привітала команди з перемогою та побажала подальших успіхів у теоретичній та практичній підготовці.

ВІТАЄМО! МОЛОДЦІ!

{gallery}2021-10-11{/gallery}