15 червня

15 червня. Відкриття Центру професійної кар’єри.

15 червня 2021 року відбулася знакова подія – відкрито Центр професійної кар’єри. Основними завданнями діяльності Центру є, зокрема, сприяння та надання допомоги здобувачам освіти нашого закладу освіти у індивідуальній самореалізації та побудові успішної кар’єри, інформування випускників щодо працевлаштування, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, активізації власних зусиль молоді щодо вирішення проблем зайнятості.

У заході прийняв участь Валентин Штефаньо – відомий український кондитер і шоколадьє, автор сотні шоколадних бестселерів, роботодавець та випускник нашого училища, який у невимушеній обстановці поспілкувався зі здобувачами професії «кухар, кондитер» першого курсу.

Валентин розповів історію свого успіху, згадав і про училище: будучи учнем 6 класу пройшов курси кондитерської справи у нашому закладі та отримав третій розряд кондитера. Саме тоді і усвідомив, що робитиме у житті.

На завершення Валентин Штефаньо побажав усім успіхів у здобутті професії і, будучи одним з кращих роботодавців міста, наголосив на вимогах щодо компетентностей, якими повинен володіти справжній професіонал у кондитерській сфері.

{gallery}2021-06-15{/gallery}