06.10.2020 Крос училище

06 жовтня 2020 р. відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед навчальних груп 1-2 курсів.

Кросовий біг –  найдоступніший вид легкої атлетики, який  користується популярністю серед молоді та людей старшого віку, одне з найбільш поширених легкоатлетичних змагань. Біг проводиться на відкритому повітрі, тож свіжий подих зелені й неперервна зміна вражень сприятливо діють на нервову систему, підвищують тонус організму. Боротьба учасників за перемогу розгорнулася за активної підтримки вболівальників. Це зробило змагання цікавим та захоплюючим видовищем.

На святкове відкриття змагань зібралися представники 10 навчальних груп УВПУ ТТХ. На старт легкоатлетичного кросу вийшли понад 100 учнів навчального закладу. Дівчата змагались на дистанції 500 м, юнаки – 1000 м. Найкращий результат серед дівчат  (1.45.92) показала учениця кухар-кондитер №4 2 курсу Заяць Анастасія. Друге місце посіла Дегтяр Ольга(К\К2-2 курс) з результатом 1.48.42. Третьою стала Сітар Христина(К\К3-1курс) з результатом 1.49.77. Серед юнаків на дистанції 1000 м найкращий результат – 3.40.00 показав учень кухар-кондитер1-1 курс Гедєш Нікіта. Друге місце посів Пазяк Роман(К\К3 1 курс) з результатом 3.45.17. На третьому місці – Жилін Богдан(К\К3-1 курс з результатом 3.46.00.

Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків.