08 квітня 2020 Воскресни писанко

08 квітня Воскресни, писанко! 

08 квітня. Щороку, напередодні Великодня, проходить обласний фестиваль-конкурс 

«Воскресни, писанко!». З метою відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва, сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку, виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді в нашому училищі був проведений І етап конкурсу. Педагоги і учні працювали над створенням великодніх композицій, виготовленням писанок та інших виробів.

Цьогоріч провести у звичному публічному форматі підсумковий етап Шостого обласного фестивалю-конкурсу  «Воскресни, писанко!». немає можливості через загальнонаціональний карантин, пов’язаний із загрозою поширення короновірусної хвороби COVID-19. Департамент освіти і науки Закарпатської ОДА  ініціював виготовлення тематичного фотоальбому, у якому будуть представлені роботи, що найкраще розкривають ідею фестивалю-конкурсу, виготовлені власними руками та прикрашені традиційними символами.

Педагоги нашого училища, керівники гуртків технічної творчості разом з учням представили фотоматеріали своїх робіт:  

Великодні вироби з пряничного тіста, оздоблені у техніці «айсинг» (білкова цукрова глазурь). Автор: Кирик Катерина Юріївна, майстер виробничого навчання, керівник гуртка технічної творчості «Оздоблення кондитерських виробів».

 {gallery}/2020.04.08/600/1{/gallery}

Великодні композиції з використанням джгута та оздоблювальної стрічки. Автор: Махлинець Марія Іванівна, викладач спецпредметів, керівник гуртка технічної творчості «Оформлення торговельних вітрин».

 {gallery}/2020.04.08/600/2{/gallery}