Переможці обласних змагань з «Легкої атлетики»

Переможці обласних змагань з «Легкої атлетики» 

Переможці обласних змагань з «Легкої атлетики»

 

Обласне легкоатлетичне свято почалося з урочистого шикування, оголошення плану спортивного свята.
У змаганнях брали участь 7 команд. У результаті запеклої командної боротьби визначились переможці, як в командному, так і в особистому заліку. Місця розподілилися згідно з правилами змагань з видів легкої атлетики.
У змаганнях з легкої атлетики учні Ужгородського ВПУ ТТХ в залік спартакіади, які проходили 09 жовтня 2019 року на центральному стадіоні м.Мукачеве, брали участь у таких видах:
Біг 100 м – Руденко Тетяна , Сіданич Станіслав;
Біг 200 м – Габор Марина , Сінчак Любомир;
Біг 400 м – Заяць Анастасія , Путнокі Мартин;
Біг 800 м – Каналош Марина , Марущак Іван;
Стрибок у довжину – Ніколайчук Ніка, Терещенко В’ячеслав ;
Естафета 4х100 (дівчата) – Каналош, Габор, Заяць, Руденко;
Естафета 4х100 (юнаки) – Терещенко, Марущак, Сінчак, Сіданич.                                   Учасники прагнули до високих спортивних показників, проявили свої фізичні здібності, учні краще пізнали один одного і будемо сподіватись, що ця перемога у обласному етапі стане містком у досягненні в найближчий час значно вищих спортивних результатів.
А пишаємось ми індивідуальними нагородами трьох переможців і командній естафеті (дівчата), які принесли перемогу для нашої команди у чотирьох видах змагань обласної спартакіади з «Легкої атлетики».
У бігу на 100 метрів І місце  посіла Руденко Тетяна, продавець продовольчих та непродовольчих товарів 2 курсу; забіг на 200 метрів І місце посіла Габор Марина, кухар-кондитер №1 , 2 курсу; 400 метрів  І місце дісталось Заяць Анастасії, кухар-кондитер №4 1 курсу, у естафеті 4х100 І місце вибороли дівчата у складі Каналош Марини, Габор Марини, Заяць Анастасії, Руденко Тетяни.

Вітаємо переможців та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!

 

{gallery}2019.10.09/600{/gallery}