25 жовтня

25 жовтня в м. Мукачево відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед вищих навчальних закладів I-II, III-IV рівня акредитації та  професійно-технічних навчальних закладів області.

25 жовтня в м. Мукачево відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед вищих навчальних закладів I-II, III-IV рівня акредитації та  професійно-технічних навчальних закладів області.Всього в змаганнях прийняли участь 29 команд. Юнаки і дівчата змагалися на дистанції 2000 м та 1000 м відповідно.

В особистому заліку Каналош Марина, учениця групи кухар-кондитер № 2, 1 курсу, перемогла на дистанції 1000 м, а учень цієї ж групи Марущак Іван став срібним призером серед юнаків.

В загальнокомандному заліку збірна команда ВПУ ТТХ посіла 2 місце серед 16 професійно-технічних навчальних закладів області.