Засідання методичних комісій кулінарного та торгового профілів

20 березня відбулося засідання методичних комісій кулінарного та торгового профілів. Відповідно до плану роботи на засіданні обговорювалася підготовка педагогічних працівників до атестації. Відповідно до плану роботи на засіданні обговорювалася підготовка педагогічних працівників до атестації. Було відмічено позитивні сторони у роботі майстрів виробничого навчання Андронової М.П. та Кузьми Н.В., які атестуються цього навчального року.

20 березня відбулося засідання методичних комісій кулінарного та торгового профілів. Відповідно до плану роботи на засіданні обговорювалася підготовка педагогічних працівників до атестації. Було відмічено позитивні сторони у роботі майстрів виробничого навчання Андронової М.П. та Кузьми Н.В., які атестуються цього навчального року.
Голова комісії кулінарного профілю Барч О.І. ознайомила присутніх з новими педагогічними і виробничими технологіями. Значна увага була приділена використанню проектних технологій та проблемному навчанню. Ключовим моментом засідання стало розподілення між членами комісії завдань зі складання критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів з професійно–практичної підготовки за професією кухар, кваліфікація 4 та 5 розряди.
Голова комісії торгового профілю Махлинець М.І. коротко проаналізувала роботу комісії та запропонувала шляхи її покращення. Було заслухано та обговорено методичні розробки викладачів Стерчо Г.В. «Кава та кавові напої» і Гриценко Е.Е. «Програмування РРО», розподілено обов’язки серед членів комісії зі складання завдань для державної кваліфікаційної атестації.
На завершення засідання члени комісій обговорили основні напрямки роботи з підготовки до щорічного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!».