Великий наш, безсмертний наш, Тарас

«Літа йдуть нестримною ходою,
Але твій спів, як сонце не погас,
Ти з нами йдеш в бою і після бою,
Великий наш, безсмертний наш, Тарас».

 

«Літа йдуть нестримною ходою,
Але твій спів, як сонце не погас,
Ти з нами йдеш в бою і після бою,
Великий наш, безсмертний наш, Тарас».

9 березня. В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана їх слава, велич і національна гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Ми низько вклоняємось Великому Кобзарю, який своїм життям, своєю українською вдачею, своїм безсмертним словом є прикладом невтомного борця за волю, апостолом правди, миру та братання.
Заглибитись в духовну спадщину письменника, відчути його невмирущі слова та актуальність творчості і в наші дні допоможе користувачам та відвідувачам нашої бібліотеки організована книжкова виставка «Тарас Шевченко – провісник долі України». Виставку розкривають розділи:
– Шляхом великої долі,
– Під магією Шевченкового слова,
– Світова слава Т. Г. Шевченка.
Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого наpоду, пpавдива і щиpа. Поезія його pозлита повсюдно, вона в наших кpаєвидах і в наших піснях, у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен pозвиватись. Т. Г. Шевченко є одним з найвидатніших митців світу й водночас нашою українською совістю, нашим порадником, нашою найбільшою правдою.