Битва під Крутами

30 січня. Битва під Крутами – символ героїзму української молоді. Тоді холодного січневого дня 1918 року в нерівному бою проти переважаючих сил ворога виступили зовсім юні, але нескорені захисники своєї Батьківщини, які стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

30 січня. Битва під Крутами – символ героїзму української молоді. Тоді холодного січневого дня 1918 року в нерівному бою проти переважаючих сил ворога виступили зовсім юні, але нескорені захисники своєї Батьківщини, які стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України. З метою вшанування пам’яті подвигу українських юнаків, які полягли за волю України в бою під Крутами в бібліотеці нашого училища було підготовлено тематичну виставку книг «Крути – бій за майбутнє».
Подвиг юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі. Ті, хто загинув у битві під Крутами, назавжди залишаться в нашій пам’яті. Вони полягли, щоб ми сьогодні жили у вільній, незалежній українській державі. Крути, без сумніву, були, є і будуть завдяки героїзму молодих студентів однією з найгероїчніших сторінок нашої історії.