Вшановуємо пам’ять жертв голодоморів в Україні.

Вшановуємо пам’ять жертв голодоморів в Україні.
З 17 по 21 листопада
в училищі відбулися заходи щодо вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні. Так, для учнів навчальних груп першого курсу проведено уроки пам’яті «Голодомор 1932-1933 років: Україна пам’ятає!».

 

Вшановуємо пам’ять жертв голодоморів в Україні.
З 17 по 21 листопада в училищі відбулися заходи щодо вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні. Так, для учнів навчальних груп першого курсу проведено уроки пам’яті «Голодомор 1932-1933 років: Україна пам’ятає!». У читальному залі бібліотеки створена розгорнута тематична виставка історичних документів, художніх та публіцистичних творів, наукових матеріалів, присвячених пам’яті жертв голодомору. 21 листопада учні переглянули публіцистичний фільм «Чорним по білому» – документальну кінохроніку про жахливі події 1932-1933 років.
    Крім того, у фойє  училища було створено тематичний куток пам’яті, а 22 листопада представники Учнівської ради прийняли участь у загальноміських заходах: запалили свічки та вшанували світлу пам’ять жертв голодоморів в Україні хвилиною мовчання на спомин, що пам’ять народу жива і передається від покоління до покоління.

 

{gallery}22_11_2014{/gallery}