Міжнародний день відмови від куріння

20 листопада відзначається Міжнародний день відмови від куріння. Поява цього свята здоров’я цілком виправдана, оскільки статистика Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо даної проблеми не може не лякати: у всьому світі 90% усіх випадків смертей від раку легенів, 75% смертей від хронічного бронхіту, а також 25% випадків смертей від ішемічної хвороби серця в тій чи іншій мірі викликані курінням людини.

 

20 листопада відзначається Міжнародний день відмови від куріння. Поява цього свята здоров’я цілком виправдана, оскільки статистика Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо даної проблеми не може не лякати: у всьому світі 90% усіх випадків смертей від раку легенів, 75% смертей від хронічного бронхіту, а також 25% випадків смертей від ішемічної хвороби серця в тій чи іншій мірі викликані курінням людини. В цей день є прекрасний привід задуматися над тим, що в цілому у нашій країні зараз курить десята частина жінок, більше половини всіх чоловіків, 53% старшокласників.
    Тому Міжнародний день відмови від куріння обов’язково пов’язаний з проведенням заходів, які сприяють боротьбі з цією згубною звичкою. Волонтери Всеукраїнського культурно-просвітницького центру «Нове Життя» провели для учнів першого курсу нашого училища лекцію на тему: «Відверто про куріння», метою якої є отримання реальної інформації стосовно куріння і формування навиків протистояння цій залежності