І етап олімпіади з предмету «Охорона праці»

27 листопада було проведено І етап олімпіади з предмету «Охорона праці» між учнями І курсу. В олімпіаді взяли участь 12 учасників.

 

27 листопада було проведено І етап олімпіади з предмету «Охорона праці» між учнями І курсу. В олімпіаді взяли участь 12 учасників. Результати виконання завдань оцінювало журі в складі голови – заступник директора з НВР Куштан Г.В., заступник голови журі – методист Нежур В.С., членів журі – голови методичної комісії майстрів в\н та викладачів кулінарного профілю – Барч О.І., викладача предмету Коршинського Я.П.
Переможцем І етапу олідмпіади з предмету «Охорона праці» став Король Віталій учень групи к\к 2, який набрав 56 балів з 60. Друге місце з результатом 54 бала здобув Серюга Михайло учень групи прод\пром, а третє місце зайняла учениця групи к\к 4 Свистак Ярослава, яка набрала 52 бали. Хороші знання з бережного ведення робіт, відповідального ставлення до збереження життя та здоров’я люди показали і такі учні як Матюшенко Тетяна, Шугай Віра, Джуган Аліна та інші.