Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Робота в міжатестаційний період
  • Реєстрація

СТЕРЧО ГАННА ВАСИЛІВНА


МОЄ КРЕДО: «Донести до серця кожної дитини знання, досвід і практичні вміння»
Посада: викладач
ОСВІТА: вища
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ЗА ФАХОМ: товарознавець вищої кваліфікації
НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД: Київський торгово-економічний інститут, 1977.
СТАЖ ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ: 47 років; на посаді викладача-47 років.
КВАЛІФІКАЦІЙНА КАТЕГОРІЯ: спеціаліст вищої категорії 11.04.2013р.
ПРЕДМЕТ, ЯКИЙ ВИКЛАДАЄ: Товарознавство продовольчих товарів
ФОРМА ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ: 2018, Білоцерківський ІНПО ( для викладачів  професійно-теоретичної підготовки свідоцтво №              )

ВОЛОДІННЯ КОМП’ЮТЕРНОЮ ГРАМОТНІСТЮ: достатній рівень
НАГОРОДИ: знак “Відмінник профтехосвіти СРСР”,1986 рік; Грамота Міністерства освіти і науки України; Грамота обласного управління освіти і науки; Подяка Закарпатської обласної ради 2016.

Педагогічна діяльність викладача 


МЕТА АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНОГО ПРАЦІВНИКА: підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії”

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО: «Правильно навчає той - хто навчає цікаво» 

МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА: Використання сучасних інноваційних технологій навчання на уроках при підготовці кваліфікованих працівників для сфери торгівлі.

Для вирішення цієї проблеми застосовую інноваційні технології:

 - інтерактивне навчання;

 - проблемне навчання;

 - лекційно-практичне навчання;

 - особистісно-орієнтовне навчання.

   Провожу уроки з використанням мультимедійного навчання, творчі, дослідницькі завдання, індивідуальні консультації.

Відкриті уроки в міжатестаційний період на рівні навчального закладу:

Жовтень 2014р.- відкритий урок з предмета «Товарознавство продовольчих товарів», гр. продавці прод-пром №1, тема «Кондитерські товари»

Мета: Забезпечення засвоєння учнями споживних властивостей та харчової цінності асортименту, вимог до якості, маркування та зберігання кондитерських виробів. 

Очікуваний результат: учні повинні знати, споживні властивості, асортимент, відмінні особливості, вимоги до якості, маркування та зберігання кондитерських виробів.

Листопад 2015р., відкритий урок з предмета «Фізіологія харчування»,гр.. кухар - кондитер.№1 ІІ курс, тема «Дієтичне харчування»

Мета: Ознайомити учнів із дієтичними продуктами, їх харчовою цінністю та споживними властивостями, призначенням дієт при лікувальному харчуванні.

Очікувальний результат: учні повинні знати: харчову цінність дієтичних продуктів та характеристику і призначення лікувальних дієт.

Грудень 2016.,урок - семінар з предмета «Товарознавство продовольчих товарів», гр. продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів №1 ІІ курс, тема «Із історії продовольчих товарів»

Мета: Розширити кругозір учнів та  ознайомити їх із історією походження кави, чаю, шоколаду, картоплі, томатів та інших товарів.

Березень 2017р.- відкритий бінарний  урок з предмета «Товарознавство продовольчих товарів» і виробничого навчання, з професії «Продавець продовольчих товарів», тема « Плодоовочеві товари».

Мета: Узагальнити і систематизувати знання учнів, набуті під час вивчення теми, розвивати в учнів творчі здібності, професійні навички й уміння під час роботи з бакалійними товарами.

 Очікувальний результат: учні повинні знати харчову цінність, асортимент, терміни зберігання і маркування плодоовочевих товарів.

МЕТОДИЧНІ НАПРАЦЮВАННЯ:

2014р., методична розробка уроку з предмета «Товарознавство продовольчих товарів» - «Ділові ігри на уроках товарознавства продовольчих товарів»

2015р., методична розробка уроку з предмета «Фізіологія харчування» товарів», тема «Раціональне харчування»

2016 р., методична розробка уроку з предмета «Товарознавство продовольчих товарів» - тема «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках з товарознавства продовольчих товарів»

Інформаційне суспільство вимагає від освіти під час підготовки конкурентоздатних фахівців не лише нових умінь і знань, але й перебудови стратегічної діяльності, спрямованої на врахування зазначених особливостей. Саме тому, одним із найважливіших завдань державного рівня та освіти в цілому є інформатизація суспільства та підготовка фахівців, що володіють сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями.

2017 р.,методична розробка уроку з предмета «Товарознавство продовольчих товарів» - «Використання сучасних технологій навчання на уроках товарознавства продовольчих товарів у групах офіціантів барменів»

Позанавчальна робота

Позанавчальна робота – важливий компонент навчального процесу. Це цілеспрямована робота, яка проводиться в позаурочний час і має на меті розширити і поглибити знання, уміння і навички учнів, розвинути їх індивідуальні здібності та нахили, задовольнити інтереси та забезпечити організоване дозвілля.

Робота гуртка з предмета «Товарознавства продовольчих товарів» на базі навчальної програми дозволяє поглибити знання з теоретичного навчання та практичних робіт і створює сприятливі умови для досягнення ними високого рівня знань, умінь і навичок.

Коментарії

Хто Online

Зараз 49 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів