Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Новини 2020-2021 н.р.
  • Реєстрація

09 червня 2021 року.  На базі Навчально-практичного центру сучасних технологій харчування та ресторанного сервісу нашого закладу організовано стажування педагогічних працівників з професії кухар із трьох ЗП(ПТ)О області: ДНЗ «Мукачівський центр ПТО», Міжгірський професійний ліцей, Берегівський професійний ліцей сфери послуг. Дистанційний етап тривав з 01 по 08 червня 2021 року. За цей час слухачі самостійно вивчили сучасні технології харчування, користуючись електронною базою навчальних матеріалів за програмою стажування, розробленою  педагогами училища та розміщеною на GOOGLE-диску.

Підсумком самостійної роботи під час дистанційного етапу стало виконання практичних завдань: складання технологічної карти на приготування яєчно-масляних соусів з використанням способу «Лисаб» та фото чи відеозвіт про процес їх приготування. Усі слухачі відмінно впоралися із завданнями.

Очний етап стажування проходив у навчально-практичному центрі училища. У лабораторії слухачі виконували практичне завдання (кваліфікаційну роботу). У рамках проведення стажування слухачі долучилися до майстер-класу з приготування бульйонів консоме та гарнірів до них, який провела Галас Н.П., викладач спецпредметів.

Коментарії

Хто Online

Зараз 20 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua