Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Новини 2019-2020 н.р.
  • Реєстрація

 

27 лютого. Сутністю професійного самовизначення є усвідомлений вибір професії з урахуванням можливостей і здібностей учня, вимог професійної діяльності та соціально-економічних умов. Аби діти могли свідомо вибрати сферу майбутньої діяльності та дізнатися якомога більше інформації про світ професій майстер виробничого навчання училища Мар’яна Деревляник відвідала Ужгородську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов.

У рамках профорієнтаційної роботи було проведено зустріч з учнями 9-х класів. Під час заходу представниця училища розповіла учням про те, що незабаром кожен із них повинен буде вирішити дуже важливе питання – який життєвий шлях обрати. Від правильного вибору професії залежить щастя людини. Якщо у професійній сфері людина здатна реалізувати себе як особистість, а ще й до того заробити гроші, щоб задовольнити свої потреби, можна вважати, що зроблено правильний професійний вибір.

Коментарії

Хто Online

Зараз 25 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів