Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Новини 2019-2020 н.р.
  • Реєстрація

09 жовтня 2019 року. «День кар’єри». 

У цей день Ужгородським міським центром зайнятості у рамках «Форуму кар’єри» було проведено платформу «День кар’єри». Захід відвідали учні загальноосвітніх закладів міста. Представники нашого училища провели інформаційну роботу щодо освітніх послуг: розповіли про робітничі професії, що готує училище, умови вступу і навчання, дозвілля, зорієнтували учнівську молодь на перевагах наших професій і перспективах працевлаштування після закінчення закладу.

Учні мали змогу переглянути інформаційний відео-ролик про училище, презентаційні фільми про кожну з професій, спробувати себе у майстер-класах з зав’язування краваток і складання серветок для святкового столу, а також отримати відповіді на свої запитання. Супроводжуючі педагоги, крім того, отримали рекламні буклети інформаційного характеру.

Справжньою родзинкою нашої презентації став шоколадний фонтан: усі бажаючі мали змоги поласувати фруктами із запашним гарячим шоколадом.

Коментарії

Хто Online

Зараз 40 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів