Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2018-2019 н.р.
  • Реєстрація

Привітання з Великоднем!

24 квітня. Напередодні світлого свята Христового Воскресіння учнівський профспілковий комітет нашого навчального закладу привітав учнів І курсу гарними дарунками з прийдешнім Великоднем.

23 квітня 2019 року в Ужгородському міському центрі зайнятості відбувся весняний Ярмарок професій та вакансій.

18 квітня навчальний заклад взяв участь у П’ятому фестивалі-конкурсі «Воскресни, писанко» і представив найкращі роботи з виготовлення писанок, прикрашених традиційними символами у техніках: «дряпанка», «мальованка», «зернівка», «квілінг», з глини, прикрашені бісером, нитками, стрічками, воском.

12 квітня на базі навчального закладу відбулося засідання робочої групи з розробки освітніх програм за стандартами з професій продавець продовольчих та продавець непродовольчих товарів.

10 квітня, на штучних майданчиках спорткомплексу “Юність” проходили змагання з міні-футболу в залік спартакіади серед учнівської та студентської молоді ПТНЗ та ВУЗів І-ІІ рівнів акредитації на 2018-2019 н.р.

06 квітня  Колективні весняні прибирання містами і селами України — це потужне соціальне явище, яке вселяє реальну надію на відродження України. Долучившись до акції «Закарпаттю – чисте довкілля», учнівський та інженерно-педагогічний колективи нашого навчального закладу провели день благоустрою території училища.

04 квітня в училищі завершився перший етап фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!».

28 березня продовжується місячник олімпіад. Викладач професійно-теоретичної підготовки  Галаговець А.М. провела олімпіаду з предмета «Устаткування підприємств харчування». В олімпіаді взяли участь 16 учасників із всіх груп кухарів, кондитерів І курсу. Учні виконували різнорівневі завдання: вирішували тести, визначали алгоритм складання машини, складали таблицю можливих проблем устаткування та способи їх усунення.

27 березня в рамках впровадження інноваційного проекту «Від минулого до сьогодення»» відбувся майстер- клас викладача Галас Н.П. на тему «Забуті прозорі супи.

26 березня. Відбулася зустріч учнів училища з представником гіпермаркету «Велмарт» - менеджером по роботі з персоналом Русланою Литвих. У ході зустрічі було продемонстровано відеоролик про компанію «Рітейл Груп», до складу якої входить торгова площадка «Велмарт», менеджер розповіла про умови, переваги та можливі перспективи роботи у колективі компанії після завершення навчання у закладі.

21 березня в навчальному закладі відбулося засідання атестаційної комісії.

20 березня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти з професії кухар на базі Державного навчального закладу „Мукачівський центр професійно-технічної освіти”. У змаганнях брали участь шість кращих учнів – переможців І етапу конкурсу – Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування, Міжгірського професійного ліцею, Державного навчального закладу „Мукачівський центр професійно-технічної освіти”. Конкурс передбачав виконання тестових завдань зі спеціальних дисциплін та завдань практичного туру, що відповідали кваліфікаційним вимогам кухаря 4 розряду.

14  березня на базі  навчального закладу проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії офіціант». Його учасниками стали учні – переможці внутрішньоліцейних конкурсів – Берегівського професійного ліцею сфери послуг, Міжгірського професійного ліцею, Тячівського професійного ліцею Закарпатської області, Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування, Державного професійно-технічного навчального закладу «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича».

14 березня  в м.Ужгород в СК «Юність» відбулась Спартакіада серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області з футзалу у залік Спартакіади. У змаганнях брало участь рекордна кількість команд-12 навчальних закладів області. Після проведеного жеребкування команди були поділенні на 4 групи по 3 команди, відповідно до напівфінальних ігор виходили команди, які посіли перші місця.

Хто Online

Зараз 28 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів