Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2017-2018 н.р.
  • Реєстрація

21-25 квітня. Заступником директора з виховної роботи проведено короткий інформаційно-роз’яснювальний курс лекцій на тему «Торгівля людьми: зі мною такого не станеться».

Враховуючи сучасний економічний стан країни, бажання громадян, у тому числі молоді, заробити «швидких грошей» чи знайти краще життя за кордоном, тема торгівлі людьми займає третє місце у світі після торгівлі зброєю та наркотиків.     

«Торгівля людьми» - здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи.

Під час лекцій зосереджено увагу на основних причинах торгівлі людьми та видах експлуатації: сексуальна; примусова праця; примусове надання послуг; рабство чи підневільний стан; залучення до боргової кабали; вилучення органів (т.з. «чорні трансплантологи») та проведення дослідів над людьми; усиновлення (удочеріння) з метою наживи; примусова вагітність; втягнення у злочинну діяльність; використання у збройних конфліктах; тощо.

Наголос також зроблено на вербуванні (одна з основних стадій процесу торгівлі людьми), тобто досягненні домовленості шляхом безпосереднього наймання, тобто запрошення і набору добровольців ніби для участі у певній діяльності – наприклад, працевлаштування за кордоном.

Під час лекцій учням демонструвався відеоролик «Українці у якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення».

Коментарії

Хто Online

Зараз 129 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua