Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2017-2018 н.р.
  • Реєстрація

17 травня 2018 року на площі Народній перед обласною державною адміністрацією відбувся профорієнтаційний вернісаж «Робітнича професія – крок до успіху» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області. Наш навчальний заклад був також учасником цього дійства.

Наше училище презентувало професії, підготовка за якими здійснюється в навчальному закладі, у вигляді майстер-класів, виробів гурткової роботи та напрацювань педагогічного колективу. Гості вернісажу познайомилися з  переліком послуг населенню, які надає училище, та мали змогу продегустувати кондитерські вироби, виготовлені в майстернях навчального закладу, продаж яких здійснювався під час заходу.

Особливу увагу в учнів загальноосвітніх шкіл викликав майстер-клас зі складання композицій з овочів у техніці «карвінг» (майстер в/н Мулеса М.М.), захоплювалися учні майстер-класом з оздоблення кондитерських виробів у техніці «айсінг» (майстер в/н Кирик К.Ю), спробували складати серветки різними способами завдяки майстер-класу зі складання серветок (майстер в/н Островський С.Ф.).

Хочеться зазначити творчий підхід, креативність, оригінальність у представленні експозиційних матеріалів педагогічного та учнівського колективів нашого училища.

Коментарії

Хто Online

Зараз один гість і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua