Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2017-2018 н.р.
  • Реєстрація

10 листопада в актовій залі нашого навчального закладу відбулося свято кави «Кава з українською душею!», яке підготували і провели учні групи офіціант, бармен другого курсу під керівництвом майстрів в/н  Кирик К.Ю., Кузьми Н.В. та бібліотекаря училища Мусієнко З. Л.

На цьому святі ведучі розповідали цікаві легенди про історію виникнення кави, її значення і популярність у житті кожної людини, про відомого українського шляхтича-козака Юрія-Франца Кульчицького, який у Відні відкрив першу кав’ярню, став її власником та першим почав варити «каву по-віденьськи». Учні вміло продемонстрували сценку у кав’ярні між відвідувачем і офіціантом,  звучали пісні про каву, рідне місто Ужгород, який відомий своїми кав’ярнями. Щоб відчути справжній смак кави, потрібно зварити, подати і скуштувати її!. Так було і на нашому  святі. Учениця групи Ганна Байцер приготувала каву різними способами та запросила всіх пригоститися та відчути її неперевершені смаки.    

Коментарії

Хто Online

Зараз 36 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua