Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2017-2018 н.р.
  • Реєстрація

 03 жовтня. На базі нашого навчального закладу відбулася зустріч представників професійно-технічної освіти Закарпатської області з делегацією Пардубицького краю Чеської Республіки, у складі якої був член Парламенту Чеської республіки Вацлав Снопек, завідувач відділу освіти Падубицького краю Мартін Кіс, директор професійних навчальних закладів з міст Тремошніце та Пардубіце. Гостей зустрічала завідувачка відділу професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Довганич О.С. та директори професійно-технічних навчальних закладів. Члени делегації ознайомилися з матеріально-технічною базою училища: відвідали лабораторії, майстерні, навчальні кабінети. 

Із 2013 року Пардубицький край є партнером Закарпаття з питань розвитку освіти. В основному це проекти, які пов’язані з дошкільною та початковою освітою, а саме: ремонт будівель, заміна меблів, реконструкція котелень інше. 

Мета сьогоднішньої зустрічі – поглиблення співпраці у галузі професійної освіти між двома регіонами сусідніх держав. Колеги з Чеської Республіки висловили надію на зацікавленість у співробітництві з нашого боку та розповіли про головні риси навчальної системи своєї країни, зупинилися на характеристиці рівнів системи освіти та особливостях фінансування.  Поділилися досвідом роботи у пілотних проектах Європейського соціального фонду, наголосили на особливостях співпраці з роботодавцями тощо.

Директор нашого училища Кощак В.Й. як голова Ради директорів ПТНЗ області ознайомив гостей з особливостями професійної підготовки в Україні: впровадження Державних стандартів з професій, організації виробничої практики, працевлаштування випускників, що викликало у чеських колег неабияке здивування.

Коментарії

Хто Online

Зараз 35 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua