Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2017-2018 н.р.
  • Реєстрація

25 вересня на базі нашого училища  відбулося  засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ на тему: «Організаційно-методичне забезпечення навчально-виробничого процесу».   Учасників заходу привітав директор нашого навчального закладу Кощак В.Й.

Про пріоритетні завдання професійно-технічної освіти у 2017-2020 роках інформувала присутніх директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Слюсарєва О.В. та  ознайомила з планом заходів із реалізації єдиної методичної проблеми НМЦ ПТО в контексті пріоритетних напрямів розвитку та забезпечення належної якості професійно-технічної освіти на новий навчальний рік. У своєму виступі зупинилася на питанні упровадження Державних стандартів ПТО на компетентнісній основі.         

Керівник секції Войченко Л.П., методист НМЦ ПТО, надала методичні рекомендації щодо підготовки організаційних наказів, які формуються до початку навчального року, особливостей розроблення робочих навчальних планів підготовки кваліфікованих робітників з урахуванням вимог до якісної організації навчально-виробничого процесу. Наголосила на необхідності здійснення заступниками контролю за виконанням програм професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовок, проведенням лабораторно-практичних робіт з основних спеціальних дисциплін, дотриманням графіків проведення виробничого навчання, підготовкою та проведенням кваліфікаційних атестацій тощо.

Під час роботи секції її члени ознайомилися з матеріально-технічною базою нашого навчального закладу,  відвідали уроки виробничого навчання за професіями бармен та кухар, які проводилися у навчальних майстернях училища.

Коментарії

Хто Online

Зараз 36 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua