Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2017-2018 н.р.
  • Реєстрація

21 вересня. Представники навчального закладу прийняли участь у інформаційно-просвітницькому заході Ужгородського міського центру зайнятості «Ярмарок кар’єри – «Вибирай професію – будуй своє майбутнє!». Основна мета команди училища – допомогти сучасній молоді, зокрема учнівській, у професійному самовизначенні, свідомо обрати свій майбутній фах, презентувати наші освітні послуги і надати вичерпну інформацію про особливості та переваги робітничих професій, які готують в училищі.

 

Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками закладу, отримати інформаційно-довідковий матеріал та кваліфіковані відповіді на запитання.

Справжньою родзинкою презентації закладу став майстер-клас з декоративної нарізки овочів та фруктів – «карвінгу», який проводили учні другого курсу, члени відповідного гуртка технічної творчості.

Вважаємо, що такі заходи допомагають молоді краще зорієнтуватися у власному професійному виборі, розширюють їхній світогляд та уявлення про професійно-технічну освіту, сприяють у перспективі здійснити усвідомлений вибір професії з урахування побажань, можливостей та реальних потреб регіонального ринку праці.

Коментарії

Хто Online

Зараз 36 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua