Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2017-2018 н.р.
  • Реєстрація

19 квітня. Пріоритетним напрямком роботи педагогічного колективу нашого училища є офіційне працевлаштування випускників.

19 квітня наш навчальний заклад долучився до інформаційно-просвітницького заходу для молоді «Ярмарок кар’єри», який традиційно проводиться Ужгородським міським центром зайнятості спільно з Управлінням освіти Ужгородської міської ради.

14 квітня. Колективні весняні прибирання містами і селами України — це потужне соціальне явище, яке вселяє реальну надію на відродження України. І вкрай приємно, що все частіше лунають запрошення не на «суботник», а на традиційну українську толоку.

12 квітня  в м.Ужгород в СК «Юність» відбулась Спартакіада серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області з футзалу у залік Спартакіади. У змаганнях прийняло участь 9 навчальних закладів області. Після проведеного жеребкування команди були поділенні на 3 групи по 3 команди, відповідно до напівфінальних ігор виходили команди, які посіли перші місця і одна краща з другого місця.

Вітаємо з наступаючими Великоднем!

29 березня. Наш навчальний заклад взяв активну участь у проведенні обласного етапу Четвертого фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!», який відбувся на пл. Народній в Ужгороді.

23 березня. Цього дня, у приміщенні навчального закладу відбулася зустріч учнів училища з представником відділу Цивільно-військового співтовариства ЗСУ оперативного командування «Захід», учасником АТО, підполковником Андрієм РИСЮКОМ.

23 березня. В училищі завершився перший етап фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!»

22 березня. У навчальному закладі відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня, члени якої схвально оцінили роботу 11 педагогічних працівників у міжатестаційний період,  відмітили позитивні зміни у роботі педагогів з впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес та побажали подальшого професійного росту.

21 березня. На базі нашого навчального закладу відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників із професій громадського харчування, у якому взяли участь викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання семи закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Предметом обговорення в ході засідання стала організація роботи над упровадженням стандартів професійної (професійно-технічної) освіти, розроблених на основі компетентнісного підходу.

21 березня в спортивному комплексі "Юність" відбулися змагання з настільного тенісу (5-ий вид міської спартакіади серед ПТНЗ та ВУЗ I-II рівнів акредитації).

Цього року виповнюється 78 років з дня проголошення Карпатської України 1938-1939рр. – доленосної події усього українського народу.

 

В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського Кобзаря – Т.Г.Шевченка.

Вітаємо з наступаючим 8 Березням!

01 березня. Цього дня виповнюється 75 років трагедії в містечку Корюківці, що на Чернігівщині, яка стала наймасштабнішою за кількістю жертв на окупованих територіях за весь період Другої світової війни.

Хто Online

Зараз 54 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів