Головна

Новини

Абітурієнту

Виховна робота

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2017-2018 н.р.
  • Реєстрація

Повідомляємо, що продовжується набір на навчання,за спеціальністю продавець продовольчих товарів,продавець непродовольчих товарів, а також за спеціальністю офіціант,бармен на базі повної загальної середньої освіти,до 01 ЖОВТНЯ!

27 червня  в актовій залі училища відбулося свято вручення дипломів кваліфікованого робітника 79 випускникам, які навчалися за професіями кухар, кондитер, офіціант, бармен. Традиційно разом з документами про професійно-технічну освіту випускники отримали і направлення на перше робоче місце.

23 червня в навчальному закладі пройшла педагогічна конференція «Досвід і проблеми реалізації єдиної методичної теми училища».

22 червня в актовій залі училища відбувся звіт директора Кощака В.Й. про діяльність навчального закладу за 2017-2018 навчальний рік.

20 червня. У новоствореному навчальному комплексі «Ресторан. Бар. Кафе» вперше після його реконструкції відбулися кваліфікаційні пробні роботи з професії офіціант п’ятого розряду.

19 червня. В училищі розпочалася державна кваліфікаційна атестація.

18 червня відбулося чергове засідання методичної комісії училища.

Один день із життя виробничої практики наших учнів на підприємствах торгівлі та громадського харчування.

19-21 травня. З метою гідного вшанування пам’яті жертв політичних репресій заступник директора з виховної роботи та провідний бібліотекар училища прийняли участь в урочистостях у сквері Небесної Сотні (19.05.), які розпочалися спільним виконанням Державного Гімну України, хвилиною мовчання після чого присутні поклали квіти до пам’ятника жертвам політичних репресій.

17 травня 2018 року на площі Народній перед обласною державною адміністрацією відбувся профорієнтаційний вернісаж «Робітнича професія – крок до успіху» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області. Наш навчальний заклад був також учасником цього дійства.

8 травня. З нагоди проведення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні другокурсники провели бібліотечні читання «Пам’ять про Вас не згасає».  Учні поглибили свої знання з історичних дат та постатей – учасників боїв за визволення Закарпаття. Пам’ять полеглих вшанували хвилиною мовчання.

3-4 травня. Згідно з графіком навчального процесу в групах першого курсу розпочалася Державна кваліфікаційна (поетапна) атестація на присвоєння третього кваліфікаційного розряду з професій кухар та кондитер.

26 квітня. Провідним бібліотекарем училища проведено виховну годину «Чорнобиль не має минулого», приурочену 32-й річниці з дня Чорнобильської катастрофи. Мета заходу – розширити знання сучасної молоді про трагедію, розповісти про героїчний подвиг ліквідаторів аварії, розкрити трагедію ЧАЕС через твори українських письменників.

    До Дня Чорнобильської трагедії

25 квітня. В читальній залі бібліотеки до уваги користувачів представлена книжкова виставка «Біль і тривоги Чорнобиля». На виставці представлені художні твори, публіцистичні нариси як кінця 80-х, так і сьогодення, документальні та газетні  матеріали.  На  ній представлені  видання, які познайомлять усіх бажаючих з трагічними сторінками в історії України та всього світу.

21-25 квітня. Заступником директора з виховної роботи проведено короткий інформаційно-роз’яснювальний курс лекцій на тему «Торгівля людьми: зі мною такого не станеться».

Хто Online

Зараз 24 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Виховна робота

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Капушанська, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 647178; +380974405527

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122)64-71-88 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua