21 серпня 2020 року була проведена співбесіда з абітурієнтами, 

які виявили бажання навчатися за професією кухар-кондитер на базі повної загальної середньої освіти. Приймальна комісія рекомендує до зарахування таких абітурієнтів:

 

Список абітурієнтів,

що пройшли співбесіду та рекомендовані

для зарахування за професією

 кухар, кондитер (на базі повної загальної середньої освіти)

 

 

№з/п

П.І.П абітурієнта

Бал

1.      

Садварій Ольга Юріївна

15,7

2.      

Черничко Світлана Іванівна

15,6

3.      

Туряниця Юліанна Володимирівна

15,0

4.      

Яцина Анастасія Юріївна

14,6

5.      

Кульчицька Діана Петрівна

14,4

6.      

Кушнір Ганна Володимирівна

14,3

7.      

Кравець Вікторія Вадимівна

14,2

8.      

Іванчо Наталія Вікторівна

13,4

9.      

Полянкович Надія Іванівна

13,2

10.  

Костик Ніна Михайлівна

13,2

11.  

Терпак Тетяна Юріївна

13,2

12.  

Гичка Яна Іванівна

13,2

13.  

Палінкаш Андрій Михайлович

13,1

14.  

Шеверя Мар’ян Васильович

13,1

15.  

Хромей Аліна Миколаївна

13,0

16.  

Боїшко Діана Іванівна

13,0

17.  

Гедєш Нікіта Андрійович

13,0

18.  

Бедей Надія Іванівна

12,8

19.  

Чаплінський Михайло Олександрович

12,8

20.  

Гангур Неля Михайлівна

12,8

21.  

Пилип Антоніна Іванівна

12,8

22.  

Пекар Софія Русланівна

12,8

23.  

Чаварга Марина Сергіївна

12,8

24.  

Губаль Марія Володимирівна

12,7

25.  

Дида Микола Миколайович

12,7

26.  

Кардашинець Володимир Володимирович

12,6

27.  

Гуляш Анна Іванівна

12,6

28.  

Кедюлич Богдана Василівна

12,4

29.  

Нам’як Марина Альфредівна

12,4

30.  

Чейпеш Анастасія Михайлівна

12,4

31.  

Семяновська Ульяна Віталіївна

12,2

32.  

Сахарнацька Лілія Василівна

12,2

33.  

Поп Олексій Вікторович

12,2

34.  

Пильник Крістіна Іванівна

12,2

35.  

Білей Маріанна Михайлівна

12,1

36.  

Ленько Роксолана Романівна

12,1

37.  

Дідик Софія Василівна

12,1

38.  

Сочка Аліна Юріівна

12,0

39.  

Альберт Анна-Марія Василівна

12,0

40.  

Алексик Ліля Юріївна

11,9

41.  

Бакайса Валентин Валентинович

11,8

42.  

Мошкола Крістіна Іванівна

11,7

43.  

Волощук Ангеліна Михайлівна

11,5

44.  

Черепко Олександр  Віталійович

11,5

45.  

Гаврилець Ганна Василівна

11,3

46.  

Кевелеш Марина Петрівна

11,2

47.  

Кучерявий Віталій Петрович

11,1

48.  

Чмовш Марія Михайлівна

11,1

49.  

Апшай Вероніка Олександрівна

11,1

50.  

Левчак Андрій Юрійович

11,0

51.  

Пранник Іван Ром

10,9

52.  

Качур Катерина Іванівна

10,7

53.  

Сабовчик Станіслав Юрійович

10,4

54.  

Мартинюк Ніка Микол

10,3

55.  

Лижечко Каріна Миколаївна

10,3

56.  

Зуб Вікторія Василівна

10,2

57.  

Гнаткович Евніка Іванівна

9,9

58.  

Калинич Олександр Михайлович

9,7

59.  

Ігнатьо Діана Ярославівна

9,5

60.  

Білецька Естер Карлівна

8,0 пільга

 

Коментарії