Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини
  • Реєстрація

7 грудня відмічається день великомучениці Катерини, у народі "Катерини", свято дівочої долі. В Україні ставлення до Катерини, як і до інших святих великомучениць, було особливим: довірливим і житейським. Найчастіше до неї зверталися дівчата, бо саме вона вважається покровителькою жіноцтва.

Дівчата ворожать, закликаючи свою долю, а парубки напередодні цього дня повинні постувати – тоді доля пошле їм гарну дружину.

Так було і на відкритій виховній годині «Катерина – свято дівочої долі», яку підготували і провели учні групи кухар, кондитер № 4 другого курсу під керівництвом майстра в/н  Іваннік О.М. та бібліотекаря училища Мусієнко З.Л.

На цьому заході ведучі розповідали цікаві факти з життя великомучениці Катерини, читали вірші про жіночі долі, ставили перед образом святої великомучениці свічки і просили у неї для себе щастя. Учні вміло продемонстрували сценку із твору Т.Г. Шевченка «Катерина», потім, прийшовши до тітоньки Мотрі на вечорниці, ворожили і відгадували, кому яку Бог долю послав. Особливої атмосфери святу придавав музичний супровід та виконання учнями пісень про любов.

Коментарії

Хто Online

Зараз 65 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів