Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини
  • Реєстрація

04 грудня. Днями у столиці відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE», у якому за компетенцією «Кулінарне мистецтво» регіональну команду представляла другокурсниця нашого училища Лапко Наталія (майстер виробничого навчання Назаренко О.В.).Викладач спецпредмета Галас Н.П. виступила на конкурсі у ролі експерта. Свій професіоналізм конкурсанти демонстрували у стінах Вищого професійного училища №33 м. Київ. 

WorldSkills International - це міжнародний некомерційний рух, метою якого є підвищення престижу робітничих професій і розвиток професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів у всьому світі шляхом проведення конкурсів професійної майстерності, як у кожній окремій країні, так і в усьому світі в цілому.

Конкурс WorldSkills - це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років, що проводяться кожні два роки у міжнародному форматі.

Для участі у конкурсі фахівці нашого навчального закладу розробили технологію приготування двох складних страв: другої страви «Риба парова з овочами гриль, морквяним пюре та соусом «Сабайон-базилік»» та десерту «Мільфей з фруктами та соусом «Бокюз». Завдання передбачали приготування двох порцій з кожної страви за дві години. Наталія успішно впоралася із завданнями. Конкурсантка не тільки приготувала страви вчасно, а й професійно, з дотриманням технологічного процесу, вміло поєднуючи компоненти та використовуючи різні техніки і способи приготування. Щодо презентації – страви апетитно та гармонійно виглядали на тарілці, їх сервірування та оформлення здійснювалося з урахуванням сучасних тенденцій. 

Наталія Лапко отримала схвальні відгуки від членів журі та нагороджена організаторами конкурсу диплом учасника. 

 

Коментарії

Хто Online

Зараз 67 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів