Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини
  • Реєстрація

9 листопада ми відзначаємо День української писемності і мови. Це свято вшановує вся наша держава, бо мова - життя духовного основа. 

         День української писемності та мови був встановлений указом Президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського Літописця Нестора - автора «Повісті минулих літ», послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Вважається, що саме з Нестора Літописця і починається писемна українська мова.

         В читальній залі нашої бібліотеки представлена для перегляду книжкова виставка «Стежками української писемності». Учні училища мали змогу  познайомитися з  історією походження української мови, народною мудрістю, славетними майстрами рідного слова, з добрими порадниками та помічниками - словниками. Вибрані твори Т.Г. Шевченка, Лесі України, Івана Франка та багато інших творчих доробок стануть у нагоді всім, хто цікавиться,  бажає знати більше корисного про кращі зразки поетичної творчості найвеличніших українських поетів-класиків.

         Не забувайте свою рідну українську мову, бо українська мова – це найбільший скарб нашого народу, який віками плекала українська земля.

Коментарії

Хто Online

Зараз 75 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів