Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Новини
  • Реєстрація

21 червня. В актовій залі училища відбувся звіт директора Кощака В.Й. про діяльність навчального закладу за 2018-2019 навчальний рік.У своєму виступі керівник училища зупинився на детальному аналізі проведеної роботи з підвищення рівня організації навчально-виховного процесу, зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази, залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання, забезпечення навчального закладу кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільності їх розстановки тощо. Віктор Йосипович наголосив на важливості покращення матеріально-технічної бази училища, яка буде відповідати вимогам сьогодення, використання новітніх форм профорієнтаційної роботи, які дозволять виконати регіональне замовлення, а також залучення педагогічної та батьківської громадськості училища до управління його діяльності.

Всі виступаючі, у тому числі і присутня  на зборах представник управління освіти Ужгородської міської ради Січка М.В., відмітили позитивну роботу директора Кощака В.Й. за 2018-2019 навчальний рік, наголосили на його професійності, високих менеджерських якостях. Колектив таємним голосуванням визнав діяльність директора на займаній посаді задовільною.

 

Коментарії

Хто Online

Зараз 30 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів