Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Новини
  • Реєстрація

17 травня. Щорічно, починаючи з 1977 року, у всьому світі 18 травня відзначають Міжнародний день музеїв. Напередодні цього дня учні нашого навчального закладу відвідали Закарпатський  музей народної архітектури та побуту, який розташований  на південному схилі Замкової гори, під стінами величного Ужгородського замку. Музей діє від 1970 року і представляє спадщину традиційної народної архітектури Закарпаття XVII – першої половини ХХ ст.

Учні ознайомилися з історією свого краю, типовою угорською та румунською архітектурою, побачили зразки житла садиб закарпатців низовинних районів – долинян, а на пагорбі – горян. Цікавим для них експонатом стала церква святого Архангела Михаїла із села Шелестово (Мукачівський район) 1777 року. Вона визнана найвидатнішим зразком народної архітектури Закарпаття. Перенесена в музей у 1974 році. Її іконостас поєднує шатровий стиль з бароко, а висота становить 22 метра. Ця церква є архітектурною домінантою музею та його головним експонатом. 

Завдяки музеям суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини своєї держави. Збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної і духовної культури, вони ведуть велику науково-освітню та освітньо-виховну роботу.

Коментарії

Хто Online

Зараз 19 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів