Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2016-2017 н.р.
  • Реєстрація

21 квітня. Педагогічні працівники нашого училища з професії кондитер взяли участь у роботі семінару-практикуму з вивчення сучасних виробничих технологій кондитерського виробництва, який проводився в рамках короткострокового підвищення кваліфікації педагогічних працівників на базі ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти». Про оволодіння новими перспективними і креативними технологіями кондитерського мистецтва як умови забезпечення відповідності рівня кваліфікації випускника потребам ринку праці говорили в своїх виступах викладач нашого училища Ганич Ганна Михайлівна та майстер виробничого навчання Барч Оксана Іванівна.
Висококваліфікований кондитер Тетяна Туріна провела майстер-клас з оздоблення кондитерського виробу дзеркальною глазур’ю, розповіла про продукти та інгредієнти, необхідні для її приготування, та поділилася тонкощами технологічного процесу.
Майстер виробничого навчання ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» Сушилина О.В. презентувала свою роботу з учнями над оздобленням виробів із пряничного тіста «айсінгом». Разом зі своєю ученицею педагог продемонструвала майстер-клас, під час якого учасники заходу відпрацювали прийоми виконання оздоблення пряників королівською глазур’ю.
На завершення роботи навчально-практичного семінару його учасники отримали сертифікати про короткострокове підвищення кваліфікації.

Коментарії

Хто Online

Зараз один гість і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів