Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2016-2017 н.р.
  • Реєстрація

20 квітня. Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, учні нашого училища Ступак Леонора та Незбайло Ольга взяли участь у ІІ етапі конкурсу, який проводився на базі ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти».
Конкурс проводився у два етапи. Теоретичний тур передбачав перевірку знань учнів з предметів професійно-теоретичної підготовки шляхом виконання тестових завдань на персональному комп’ютері. Найкраще серед конкурсантів з цим завданням упоралася наша учениця Ступак Леонора, яка набрала 27 балів із 30 можливих.
Завдання практичного туру полягало у приготуванні кондитерського виробу відповідно до вимог 3 кваліфікаційного розряду з професії кондитер. Конкурсанти готували торт з масляним кремом «Шарлот» горіховий та оздобленням кондитерськими вершками і шоколадною глазур’ю. Конкурсанти у довільній тематиці оформляли свої вироби. Журі конкурсу оцінило готові вироби та результати теоретичного туру, довго визначалося з переможцем і розподілило місця наступним чином. Нашій учениці Ступак Леонорі до перемоги не вистачило 2 балів. На думку журі кращою у конкурсі стала учениця ДНЗ «Мукачівський центр ПТО». Незбайло Ольга посіла четверте місце.
Однак фахівці нашого навчального закладу теж оцінювали вироби конкурсантів і вважають роботу представників нашого училища професійною, витонченою, а за оригінальністю та креативністю – найкращою.

Коментарії

Хто Online

Зараз 45 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів