Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2016-2017 н.р.
  • Реєстрація

20 квітня Ужгородський міський центр зайнятості разом з Управлінням освіти Ужгородської міської ради та Управлінням освіти і науки Закарпатської ОДА проводив інформаційно-просвітницький захід для учнівської молоді «Ярмарок кар’єри – Будуй кар’єру в Україні”. Відкриття заходу розпочав директор Закарпатського обласного центру зайнятості Фущич Ю.І., був присутній заступник міського голови – Білак О.П., роботодавці та інші гості міста.
Наше училище взяло участь у цьому заході. Учні і педагоги презентували наш навчальний заклад, запрошували учнівську молодь на навчання, розповідали про пріоритети здобуття робітничої професії в нашому училищі.
На завершення заходу відбулося засідання круглого столу «Будуй кар’єру в Україні”, на якому обговорювалися спільні дії, спрямовані на підготовку спеціалістів на замовлення роботодавців з урахуванням поточної та перспективної потреби.

Коментарії

Хто Online

Зараз 43 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів