Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2016-2017 н.р.
  • Реєстрація

21-22 березня. Згідно плану правового виховання сучасної молоді в училищі проведено цикл лекцій-бесід на актуальні теми. Зокрема, організовано зустріч учнів зі старшим інспектором Сектору ювенальної превенції ГУ Національної поліції в Закарпатській області, підполковником поліції Андрієм Куртою та головним спеціалістом Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області Богданом Славичем.
Тема відео-лекторію – «Різновиди правової відповідальності неповнолітніх та підлітків. Превентивна роль правоохоронних органів та органів юстиції». В ході зустрічі лектори зосередили свою увагу на наступних питаннях: 1) причини настання відповідальності; 2) види та характеристика адміністративної і кримінальної відповідальності; 3) види покарань за скоєння кримінальних злочинів; 4) як не стати жертвою злочинців або їх співучасником; 5) безпека в мережі Інтернет; 6) превентивна діяльність правоохоронних органів.
Під час заходу учні переглянули короткометражні документальні фільми «Легкі гроші» (про такий вид кримінальних злочинів як крадіжка та грабіж – найбільш поширені серед підлітків) та «Іншого шляху немає» – про куріння та наркоманію серед молоді.

Крім того, заступник директора з ВР Євген Кучерявий, практичний психолог Лариса Свистак та юрисконсульт училища Тетяна Маркович постійно здійснюють інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів щодо небезпеки соціальних мереж, а саме – запобігання участі молоді у так званих «групах смерті». Під час групових зустрічей та індивідуальних бесід представники адміністрації намагаються прослідкувати настрої з даного питання учнів у навчальних групах, зосередити свою увагу на тих учнях, які володіють великою кількістю інформації про «групи смерті», проявляють до них інтерес або навіть спробували приймати у них участь.

Коментарії

Хто Online

Зараз 38 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів